Bilety "Konferencja + Afterparty" zostały wyprzedane.

Zapraszamy do zakupu biletu regularnego.

Iwona Guzowska przede wszystkim szczęśliwy człowiek.
Wielokrotna mistrzyni Europy i świata w kick-boxingu. Pierwsza Polka, która zdobyła tytuły mistrzyni Europy oraz mistrzyni świata trzech federacji w boksie zawodowym. Od lat prowadzi autorskie szkolenia oraz programy dla biznesu, kobiet oraz dla osób indywidualnych. Pomaga ludziom w osiąganiu celów oraz w odkrywaniu swoich mistrzowskich mocy. Skuteczny trener mentalny, mentor i szkoleniowiec. Z bogatym doświadczeniem w pracy dla dzieci i młodzieży, za którą została odznaczona przez Rzecznika Praw Dziecka. Autorka książki „Najważniejsza Decyzja”. Gdańszczanka, mama, żona i zachwycona wnukami babcia.

Iwona
Guzowska

Mistrzyni Europy i świata w kick-boxingu

Przedsiębiorca, twórca, inwestor, obserwator zjawisk związanych z technologią. Autor książek, gier i komiksów edukacyjnych o nauce i technologii z serii „Róża, a co chcesz wiedzieć?”. Tech-realista. Cyfrowy narrator, kurator i kreator.
Od ponad dwóch dekad obserwuje i tłumaczy wpływ technologii na nasze życie. Autor jednego z najpoczytniejszych polskich blogów kurasinski.com oraz newsletterów: technofobia, smarthack.pl i ekomersowo.pl.
Prelegent i uczestnik najważniejszych konferencji technologicznych w Polsce. Współtwórca najstarszego w Polsce cyklu spotkań dla startupów Aula Polska oraz nagród Aulery. Prywatnie ojciec Róży i Maliny, miłośnik halowej piłki nożnej, komiksów i filmów S-F oraz role-playing games.

Artur
Kurasiński

Przedsiębiorca, twórca, inwestor

Igor jest ekspertem ds. Marketingu B2B z ponad 20-letnim doświadczeniem zdobytym głównie w branży konsultingowej. Obecnie pracuje w Deloitte, gdzie kieruje zespołem e-markeitngu a także zajmuje się organizowaniem procesów marketingowych oraz rozwojem narzędzi z obszaru MarTech. Jest także autorem bloga b2b-marketing.pl oraz prelegentem na wydarzeniach związanych z marketingiem b2b oraz content marketingiem (w tym Content Marketing World, gdzie występował trzykrotnie).

Igor
Bielobradek

Head of Digital Marketing
B2B at Deloitte

Zaczynał karierę w firmie Microsoft, gdzie zajmował się marketingiem, wsparciem sprzedaży i rozwojem kompetencji partnerów. Stworzył od zera dział marketingu B2B w Samsung Electronics Polska, gdzie odpowiadał za pierwsze w Polsce oraz jedno z pierwszych w Europie wdrożeń systemu marketing automation klasy korporacyjnej. Od kilku lat prowadzi firmę doradczą Grow Consulting, która pomaga firmom działającym w obszarze B2B w pozyskiwaniu klientów dzięki wykorzystaniu nowoczesnych i sprawdzonych metod marketingowych.

Łukasz
Kosuniak

CEO Grow Consulting

Opracował metodykę 4 warstw, króra pozwala oszacować wartośc i emocje w prezentacji. Przez 15 lat zaprojektował terabajty wypowiedzi, scenariuszy i slajdów. Wybieram i przygotowuję prelegentów na lokalne edycje TEDx. Pomagał w komunikacji zarządów, menadżerów, specjalistów, wykładowców i legend sportowych. Chętnie dzieli się swoją wiedzą na szkoleniach, konferencjach i uczelniach.

Kamil
Kozieł

Experienced
trainer & consultant

Od blisko 15 lat zajmuje się budowaniem i zarządzaniem działami sprzedaży, tworząc procesy, narzędzia i materiały wspierające handlowców w codziennej pracy. Wykorzystując doświadczenie i kompetencje w obszarze kierowania zespołami, wspiera menedżerów w skutecznym zarządzaniu sprzedażą. Współpracowała z handlowcami m.in. z branż FMCG, IT, przemysłu, deweloperskiej, rozwiązań i usług dla biznesu, finansowej oraz szkoleniowej. Wprowadziła na polski rynek oddział jednej z najlepiej rozpoznawalnych i największych marek szkoleniowych na świecie, budując zespół trenerów-sprzedawców, a także tworząc model biznesowy dla organizacji w Polsce.

Iwona
Borawska

Managing Partner
at HireWise

Już od blisko 17 lat związany ze sprzedażą. Od lat z sukcesami prowadzi samodzielne projekty dla czołowych firm w swoich branżach, szkoli, doradza oraz buduje efektywne zespoły. Finalista Sales Angels i ekspert w sprzedaży telefonicznej oraz projektowania ofert handlowych. W pracy konsultanta i trenera wykorzystuje bogate doświadczenie zawodowe, zdobyte podczas wieloletniego prowadzenia projektów i szkoleń dla wiodących marek z sektora telekomunikacyjnego, farmaceutycznego, czy energetycznego. Dzięki doświadczeniom we współpracy zarówno z międzynarodowymi korporacjami jak i firmami z sektora MŚP, potrafi rozwijać organizacje, dobierając działania odpowiadające ich codziennym wyzwaniom. Jest dyplomowanym managerem i trenerem biznesu, przez International Education Society certyfikowany jako trener szkoleń online.

Łukasz
Połubianko

Konsultant Sprzedaży B2B,
Trener Biznesu

Informatyk, trener biznesu oraz absolwent MBA. W czasie swojej drogi zawodowej zdobył kompetencje sprzedażowe, marketingowe i technologiczne, a w 2018 roku połączył je w jedno, otwierając firmę doradczo-szkoleniową SellWise. Razem ze swoim zespołem pomaga polskim firmom zwiększać wyniki sprzedaży, bez wydawania ogromnych kwot na nieskuteczne działania, poprzez dopasowywanie procesów do zmieniającego się otoczenia. Autor podcastu Nowoczesna Sprzedaż i Marketing, który aktualnie jest największą polską audycją poświęconą tej tematyce i współtwórca Akademii Sales Angels.

Szymon
Negacz

CEO WiseGroup